Армію США приводять у бойову готовність через прем’єру фільму «Джокер»

Усіх надзвичайників, армію та поліцію в Лос-Анджелесі приводять до максимальної бойової готовності, аби гарантувати порядок і безпеку під час демонстрації фільму «Джокер» в американських кінотеатрах.

Прем’єра фільму в США відбудеться 4 жовтня. Армія розіслала у підрозділи інформацію про можливий напад на кінотеатри під час демонстрації стрічки, пишуть у CNN.

Читайте також: «Чорне Різдво»: вийшов перший український трейлер американського хоррора

У поліції розповіли журналістам, що конкретних даних про якісь загрози у них немає. Однак у «закритій» частині інтернету (так званому «даркнеті») з’явилася певна інформація, що змушує посилити охорону кінотеатрів.

Вже відомо, що одна з мереж кінотеатрів заборонила глядачам на час показу фільму «Джокер» носити будь-які карнавальні костюми, маски або грим.

Джокер
То чим же фільм «Джокер» так налякав американських силовиків?

Чому у США зчинився такий переполох?

20 липня 2012 року озброєний вогнепальною зброєю Джеймс Голмс проник в кінотеатр в місті Аурора, де йшов показ фільму про Бетмена «Темний лицар: Відродження легенди».

Чоловік зчинив стрілянину, через яку загинули 12 людей, а поранених було аж 58. Тоді Warner Bros., яка зняла цей фільм, пожертвувала мільйон доларів у фонд допомоги сім’ям постраждалих.

А фільм «Джокер» 2019 року є сиквелом «Темного лицаря».

7 вересня 2019 роки «Джокер» здобув «Золотого лева Святого Марка» на 76-у Венеціанському кінофестивалі.

Дивіться офіційний український трейлер фільму «Джокер» 2019 року: