Богдан про переговори з Росією: Не знаю як, але говорити треба

Команда президента Володимира Зеленського готова до перемовин з Росією принаймні для того, аби повернути українців з полону агресора. Також у глави держави переконані, що Україна може перемогти у війні проти Росії на Донбасі «мирним шляхом».

Як говорити з Росією

Читайте також: Богдан про референдум щодо мирних угод з Росією: не погано питати в українців, чого вони хочуть

Голова Адміністрації Президента Андрій Богдан в ефірі програми «Право на владу» заявив, що Україна повинна вести перемовини з Росією.

Сенс у перемовинах з Росією — хоча б для того, щоб повернути наших людей звідти. А ще можна знайти дуже багато сенсу, на тій стороні теж живуть наші українці. Вони розмовляють і українською, і російською мовами,
– сказав Богдан.

Представник Зеленського додав, що Кремль рано чи пізно погодиться на перемовини – «питання лише коли й на яких умовах».

Також Богдана запитали, що можливі будь-які мирні переговори з Росією, якщо вона не поверне Крим.

«Крим – це Україна. І журналістам пора перестати ставити це запитання – воно принизливе», – наголосив глава АП.

До слова, у цій же програмі нардеп Єгор Соболєв зазначив, що «Путіна не зупинить жодна угода».

Читайте також: Зеленський, Путін, референдум: про які переговори із Росією ідеться та чому це всіх обурює

Про переговори з бойовиками

Главу Адміністрації Президента запитали, який сенс говорити про домовленості з Росією щодо миру на Донбасі, якщо Росія говоритиме лише те, що говорила і раніше – «ідіть і домовляйтеся з Л/ДНР»?

«Вони (бойовики, – 24 канал) не є самостійними суб’єктами. Вони не приймають рішення«, – зауважив він.

Про перемогу на Донбасі

Андрій Богдан переконаний, що Україна може перемогти у війні на Донбасі мирним шляхом. На його думку, цей шлях важкий, але саме ним треба йти.

«Звичайно ми йдемо до перемоги, але не ціною життів наших військових. Звичайно, є необхідні втрати, але коли статистика в телевізорі (оголошують кількість загиблих — 24 канал) — це одне, а коли це люди, з якими ти вчора розмовляв, курив і спілкувався – це зовсім інше», – підсумував глава АП.

Також Голова Адміністрації Президента Андрій Богдан розповів, що у перші 100 днів президентства Володимира Зеленського його команда боротиметься з корупцією перш за все «власним прикладом, відкритістю і можливістю критики та покарання навіть своїх членів».