Чорновол звинуватила Зеленського у співпраці з Льовочкіним

Народний депутат від “Народного фронту” Тетяна Чорновол обвинуватила команду кандидата в президенти Володимира Зеленського у співпраці з Олександром Данилюком, який, за словами нардепа, є людиною нардепа від “Опозиційного блоку” Сергія Льовочкіна.

Відповідний пост Чорновол опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

“На цей раз пишу про праву руку Зеленського – Олександра Данилюка, який весь час режиму Януковича очолював Офіс Реформ в Адміністрації Президента Януковича, що створювався та фінансувався Льовочкіним. В постамайданівській Уряд Данилюка теж просунув… Льовочкін через … західне лобі”, – пише Чорновол.

Далі нардеп розповідає про те саме “західне лоббі”, яке за її словами є у Льовочкіна і наводить свої цитати дворічної давнини, котрі мають переконати читачів у правдивості домислів Чорновол.

Нагадаємо, даний парламентар регулярно дивує громадськість своїми домислами. Наприклад, нещодавно Чорновол звинуватила НАБУ в співпраці з ФСБ.

Тетяну Чорновол більшість українців знає як народного депутата від партії “Народний фронт” а також радника міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Читайте у розслідуванні ІНФОРМАТОРа про її “темну сторону”: давні зв’язки з Пашинським, неадекватну поведінку і збагачення після Майдану.

загрузка…