Дебати між Порошенком і Зеленським можуть не відбутися – політолог

Політолог Руслан Бортник заявив, що дебати між чинним президентом Петром Порошенком і кандидатом в президенти Володимиром Зеленським можуть не відбутися. Таку думку політолог висловив в коментарі для golos.ua.

«Високі ризики, що дебати можуть не відбутися через Порошенка. Адже в його команді розуміють, що темою дебатів можуть виявитися корупційні скандали президента, його шапки, носи і всі інші смішні і принижують його речі. Якщо дебати відбутися, то навряд чи Зеленський буде хлопчиком для биття», – підкреслив Бортник.

Говорячи про дебати між Порошенком із Зеленським, політолог зазначив, що чинний президент розглядає їх як боксерський поєдинок.

«Тобто коли спортсмен у всіх раундах програє, а в останньому сподіватися взяти реванш і кардинальним чином змінити хід поєдинку. Причому боксер згоден пропускати частину ударів, тільки б дістатися ближче до тіла супротивника», – пояснив Бортник.

На його думку, результат дебатів між Порошенком і Зеленським абсолютно не визначений.

Нагадаємо, Зеленський запропонував лідеру «Батьківщини» Юлії Тимошенко стати провідною і арбітром його дебатів з Порошенком.