До кінця виборів у Зеленського заплановано 28 концертів по Україні

До кінця виборів артист і кандидат в президенти України Володимир Зеленський має дати 28 концертів «Вечірнього кварталу» та «Ліги Сміху», передають Українські новини.

Концерти «Вечірнього кварталу» в січні-березні 2019 року заплановано в Києві, Житомирі, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Хмельницькому, Вінниці, Білій Церкві, Кременчуці, Харкові, Сумах, Сєверодонецьку, Дніпре, Маріуполі, Запоріжжі та Броварах.

Концерти «Ліги Сміху» в лютому-березні 2019 року заплановані в Одесі, Херсоні Василькові, Миколаєві, Чорноморську, Броварах, Вараш, Білгород-Дністровську, Южноукраїнську, Бородянці, Кременчуці, Коростені, Новоград-Волинському, Кропивницького, Нетішині, Горішнє Плавнях, Александрії, Рівному, Луцьку, Жовтих Водах, Кам’янському, Ковелі, Володимир-Волинському, Запоріжжі, Нововолинську, Енергодарі, Ірпені та Києві.

На запит про безпосередню участь Зеленського в запланованих концертах до кінця виборчої кампанії прес-служба «Кварталу 95» відповідь поки не надала.

Вартість квитків на концерт «Вечірнього кварталу» 24 січня в концертному залі Freedom Hall (Київ) становить від 2 750 гривень до 3 850 гривень.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що ще один актор з «Кварталу» може піти в політику.