Дружина Омеляна виявилася власником елітного Maybach майже за 3 млн євро

Дружина міністра інфраструктури Володимира Омеляна Світлана виявилася в списку 136 майбутніх власників елітного авто Maybach Coupe, вартість якого становить 2,734 млн євро.

Про це передає «Обозреватель«.

Слід зазначити, що у згаданому списку є імена двох українців, які нібито зробили передзамовлення на люксове авто, – Валерія Хорошковського (машину мають доставити в Монако) і Світлани Бевзи (авто відправлять в Стамбул).

Журналісти припускають, що мова йде про колишнього власника телеканалу «Інтер» і про дружину міністра інфраструктури.

Не так давно українські ЗМІ обговорювали відпустку сім’ї Омелянів у Туреччині. До слова, під час свого відпочинку міністр зустрівся з представниками турецької авіаційної індустрії та обговорив їх появу на український ринок.

Maybach Coupe вважають найрозкішнішим автомобілем десятиліття. У найближчий рік буде випущено лише 136 таких авто. З метою безпеки майбутніх власників суперкарів не було вказано повної інформації про них.

Нагадаємо, політолог Вадим Карасьов заявив, що міністром інфраструктури Володимиром Омеляном можуть зацікавитися ГПУ і НАБУ, через те, що чиновник нібито оплатив приватні судові витрати за рахунок міністерства.