Еліта в Брюсселі не відчуває реальності і живе в бульбашці, – прем’єр Угорщини

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вважає, що політики в Брюсселі живуть у бульбашці і вже втратили зв’язок із реальністю.

Про це повідомляє видання Die Zeit, передає «Європейська правда».

«Брюссельські політики живуть в бульбашці, вони створили брюссельську бюрократичну еліту, яка втратила зв’язок з реальністю», – сказав Орбан в інтерв’ю державному радіо.

Орбан закликав радіослухачів голосувати за його партію на європейських виборах в травні, щоб «показати брюссельцям, що Угорщина робить те, чого хочуть угорці». За його словами, неприпустимо, щоб партії в Брюсселі, які дрейфують вліво, вирішували, що має відбуватися в Угорщині і в Європі.

Європейська народна партія є об’єднанням консервативних партій в Європі. Членство партії «Фідес» було призупинено у ЄНП, але наразі партію угорського прем’єра в ЄНП вирішили повністю не виключати.

Експертна комісія під керівництвом колишнього лідера Європейської ради під керівництвом Германа ван Ромпея вирішить, чи будуть відновлені права «Фідес» на членство в ЄНП.

Зазначимо, що партія «Фідес» не вийшла зі складу Європейської народної партії, хоча Орбан погрожував таким розвитком подій.

Нагадаємо, 13 консервативних партій вимагали виключити партію Орбана через кампанію угорського уряду проти міграційної політики ЄС.

В рамках кампанії угорського уряду по всій країні розмістили рекламні щити, які звинувачували президента Єврокомісії Жана-Клода Юнкера і американського мільярдера угорського походження Джорджа Сороса в змові з метою знищити європейську цивілізацію шляхом збільшення кількості мусульман.

Читайте також: Угорщина домовилася з РФ про поставки газу в обхід України.