Фен-шуй і п’ятеро охоронців: В’єтнамський бізнесмен щодня носить на собі 13 кг золота

В’єтнамський бізнесмен Тран Нгок Пхук привернув увагу азіатських ЗМІ своєю одержимістю золотом. 36-річний підприємець постійно носить на собі масивні золоті прикраси загальною вартістю 550 тисяч доларів і загальною вагою понад 13 кілограмів – два величезних браслета, чотири кільця (кожне вагою по 500 грамів), гігантський медальйон на ланцюгу (вагою п’ять кілограмів), а також ланцюжок на поясі під одягом.

Трана всюди супроводжують п’ятеро охоронців – на випадок, якщо його екстравагантне екіпірування приверне небажану увагу злодіїв і грабіжників. Як повідомляє видання Thanhnien, коли в’єтнамець відвідує, наприклад, футбольний матч, охоронці оточують його з усіх боків, пише fakty.ua.

Пхук каже, що почав носити на собі золото за порадою консультанта по фен-шуй. Нібито це підвищує удачу і добробут. Спочатку він замовив медальйон на ланцюгу. А потім вирішив, що чим більше золота, тим більш удачі буде з ним. Пхук стверджує, що найближчим часом збирається замовити собі також золотий капелюх і сорочку.

В’єтнамець визнається, що спочатку йому було не дуже комфортно. Але потім він звик до додаткового навантаження. Найважче ходити з медальйоном на ланцюзі, оскільки болить шия. Якось він перестав його носити і звернувся до лікаря. Коли доктор почув, що шия болить через надлишок золота, то вирішив, що пацієнт божевільний. Наступного разу бізнесмен прийшов до нього в повному обладунку, і лікар виписав йому ліки.

Тран Нгок Пхук – власник модного караоке-клубу в місті Хошимін. Він народився у бідній сім’ї, але вже в 20 років розбагатів на торгівлі нафтою, почавши з перепродажу одного бареля.