Мангер попросив передати його справу до ДБР

Голова Херсонської облради Владислав Мангер, якого підозрюють в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк, звернувся до суду з проханням передати його справу, у якій наразі слідство веде СБУ, до Держбюро розслідувань.

Крім того, адвокати Мангера подали клопотання про проходження поліграфу і долучення потім цих результатів до матеріалів у суді, — передає Громадське.

«Я у суді особа першої категорії, як голова обласної ради. Мою справу не має права вести СБУ. Я попросив, щоб її передали в ДБР», — заявив Мангер.

«Адже під час першого засідання було багато документів не просто неправдивих, а сфальсифікованих. Я звернувся до слідчого і хочу відкритого розслідування. Я готовий давати свідчення тим слідчим, які незаангажовані», — додав глава Херсонської облради.

Нагадаємо, 11 лютого голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили підозру в організації вбивства радниці міського голови Херсона Катерини Гандзюк.

12 лютого поліція значно посилила охорону Шевченківського районного суду, де відбувався розгляд справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк. Мангера захищали адвокати Онищенка, Штепи і Савченко. Захист Мангера добився перенесення розгляду справи на 13 лютого.

Підтримати Владислава Мангера під будівлю суду прийшли півтора десятка людей. Спілкуватися з журналістами учасники акції відмовлялися та ховали обличчя від камер.

13 лютого Мангер звинуватив в організації нападу на Гандзюк генерала СБУ Данила Доценка.

Прокурор заявила, що підозрювані в організації вбивства Гандзюк платили та погрожували потенційним свідкам за мовчання.У прокуратурі повідомили, що Мангер заплатив за вбивство Гандзюк базою відпочинку.

15 лютого суд вирішив взяти голову Херсонської облради Владислава Мангера під варту на 17 днів із правом внесення застави у розмірі 2 мільйони 497 тисяч 300 гривень. За Мангера внесли майже 2,5 мільйона застави і він вийшов із СІЗО.

18 лютого підозрюваний в організації вбивства радниці міськголови Херсону Катерини Гандзюк голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер вийшов на роботу.

У СБУ заявляли, що Мангер двічі відмовився дати свідчення у справі Гандзюк.