Націоналісти пікетують адміністрацію Зеленського

Сьогодні, 4 червня, біля Адміністрації президента, проходить акція небайдужих громадян з вимогою до новообраного президента Володимира Зеленського надати громадянство України ветеранам війни.

За словами кореспондента ІНФОРМАТОРа, на акцію прийшли понад 500 людей.

Людина на першому фото – боєць з сусідньої Молдови, який воював на боці України у війні на Донбасі. Не зважаючи на свої здобутки перед нашою країною і отриману важку травму, боєць досі не має громадянства України. 

О п’ятнадцятій годині Національний Корпус разом з представниками ветеранських рухів України прийшли на Банкову вимагати президента Зеленського наступного:

  • Внести зміни до указу президента №215/2001 задля спрощення процедури прийняття у громадянство іноземних добровольців. Зокрема, звільнити їх від обов’язку подавати “довідку про несудимість”, видану країною походження та скоротити строк розгляду поданих документів;
  • Створити робочу групу під керівництвом компетентих представників АП, яка надаватиме допомогу в отриманні добровольцями громадянства;
  • Ввести до складу Комісії з питань громадянства представників від волонтерських та ветеранських організацій.

“Паспорт добровольцю! Відповідний законопроект дуже довго розглядається в парламенті, тому ми вимагаємо від Зеленського як від президента України, підписання відповідних указів. Герої російсько-української війни точно більш заслужили бути громадянами України, аніж Саакашвілі та низка азіатів, яким Зеленський повернув громадянство своїми указами 28 березня”, – йдеться у анонсі заходу.