Народофронтівець Пинзеник мріє про недопуск журналістів в кулуари ВРУ

Народофронтівець Пинзеник мріє про недопуск журналістів в кулуари ВРУ

Комітет Верховної Ради з питань регламенту і організації роботи парламенту запропонував закрити доступ у кулуари парламенту для журналістів.

Про це повідомляє LB.ua.

Згідно з рекомендаціями, прийнятими комітетом на чолі з депутатом від «Народного фронту» Павлом Пинзеником, для журналістів на третьому поверсі кулуарів зроблять прес-центр, а на перший і другий поверхи будуть пускати тільки народних депутатів, а також представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, іноземних громадян і громадян України за службовими посвідченнями, тимчасовими і гостьовими квитками.

Підставою для такого рішення регламентного комітету мовляв став інцидент, що стався в травні 2018 року, коли один із фотографів оприлюднив знімок, на якому одна з представниць ЗМІ показувала непристойний жест на камеру. Її з подругою після цього звинуватили в неповазі до парламенту та позбавили акредитації.

Зазначимо, що на другому поверсі українського парламенту розташований вхід у пленарний зал, тому там зазвичай журналісти спілкуються з депутатами. На другому поверсі депутати також дають брифінги. На третьому поверсі розташована прес-ложа.

Подібні ініціативи вже звучали від народних обранців за часів правління Партії регіонів.

«Аргумент»