Неправильне лікування від простих хвороб вбило кількох дітей у Молдові

У Молдові внаслідок “лікування” від корости і педикульозу загинуло п’ятеро дітей.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на її пост у Facebook, міністр охорони здоров’я Молдови Алла Немеренко розповіла про п’ять смертельних випадків серед дітей в результаті неправильного лікування, ще чотирьох госпіталізовано у важкому стані.

Вона нагадала про нещодавні випадки, що сталися в республіці: 18 червня 11-річна дівчинка з Телешеу померла після того, як її тітка застосувала розчин пестициду для лікування педикульозу; 19 квітня 16-річний хлопчик помер після того, як його бабуся помазала його речовиною із вмістом сірки для лікування корости; 28 жовтня минулого року троє дітей загинули в селі Флокоаса після вдихання парів інсектицидів, ще четверо були госпіталізовано у важкому стані.

“Сильніше, ніж пестициди, вбиває невігластво”, — додала міністр.

Зараз в країні вживаються необхідні заходи для забезпечення населення ліками.

“Ми спільно з Міністерством освіти розпорядилися, щоб всі установи первинної медико-санітарної допомоги були в терміновому порядку забезпечені ліками проти корости та педикульозу”, – заявила Немеренко.

За її словами, в таборах для відпочинку, в медичних та освітніх установах медперсонал організовує активні медогляди для виявлення цих захворювань.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у жительки Франції на кінчику носа з’явилося почервоніння, яке через деякий час перетворилося на щось, схоже на прищик – проте лікарі діагностували у жінки рак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.