Парубій хвалиться найкращим парламентом, а депутати 2 місяці ухвалюють Виборчий кодекс, – політексперт

Народні депутати самі підтвердили власну недієздатність, масово прогулюючи останні засідання у Верховній Раді. До проекту Виборчого кодексу надійшло понад 4 тисячі правок і практично всі були відхилені. На фоні цього заяви Андрія Парубія про «найрезультативніший парламент у Європі» звучать, як жарт.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив політичний експерт Владислав Дзівідзинський.

Він наголосив: дивлячись на те, як останній тиждень працює Верховна Рада, згадується виступ Зеленського, де він дякує парламенту за те, що депутати підтвердили власну недієздатність відсутністю у стінах парламенту. На цьому фоні розповіді Андрія Парубія про «найрезультативніший парламент в Європі» звучать, як жарт.

«Мовляв, за кількістю ухвалених парламентом рішень ми – серед лідерів з усіх європейських парламентів. Однак, всі ці рішення відхилені, а ми розглядаємо півтора-два місяці Виборчий кодекс, який, на моє переконання, також не набере необхідну кількість голосів», – переконаний Дзівідзинський.

Експерт зазначив: до проекту Виборчого кодексу надійшли 4 тисячі правок. Однак практично усіх їх відхиляють через відсутність кількісного складу в парламенті, необхідного для ухвалення рішень.

«Це повна профанація. Насправді парламент уже недієздатний – за кількістю депутатів, які беруть участь, за кількістю відхилених правок. Уряд, обраний парламентом, є напівнедієздатним», – підкреслив Владислав Дзівідзинський.

Як повідомлялось, у четвер, 4 липня, перша заступниця Голови Верховної Ради Ірина Геращенко закрила вечірнє засідання парламенту. Тоді у залі було менш як два десятки депутатів.