Пашинський влаштує показовий підрив міномета «Молот» для «зручних» журналістів

Народний депутат від «Народного фронту» Сергій Пашинський надумав провести на Рівненському полігоні показовий слідчий експеримент з підривом міномета «Молот», потрапити на який зможуть лише «зручні» журналісти.

Про це написала волонтер Ольга Решетилова на своїй сторінці у Facebook.

Вона нагадала, що Пашинський заявив, що на полігон зможе потрапити кожен охочий журналіст, який звернеться або в секретаріат комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, або в Міністерство оборони України.

Однак, зауважила Решетилова, виявилося, що відповідних розпоряджень Пашинський секретаріату комітету не давав, а в Міноборони стверджують, що у зв’язку із заходами безпеки присутність журналістів під час слідчого експерименту не передбачена.

«З чого можу зробити висновок, що заяву цю Пашинський зробив для того, що створити видимість відкритості, а насправді на полігон поїдуть зручні йому журналісти для створення потрібної картинки», – вважає Решетилова.

Нагадаємо, вранці 6 липня на Рівненському полігоні під час навчань вибухнув міномет «Молот», що призвело до загибелі і поранень декількох військовослужбовців.

Майже два роки тому правозахисники показували, що держконцерн «Укроборонпром», який знаходиться під впливом депутата від «Народного фронту» Сергія Пашинського, поставляє військовослужбовцям несправні міномети «Молот».