Під Радою мітингуватимуть за ухвалення закону про медичний канабіс

У п’ятницю, 17 травня, під будівлею Верховної Ради України відбудеться акція на підтримку ухвалення законопроекту про врегулювання використання медичної марихуани для потреб медицини і науки.

Про це повідомляє оргкомітет Маршу Свободи на своїй сторінці у Facebook.

Очікується, що відповідний законопроект буде зареєстровано в парламенті 17 травня. Організатори акції закликають медичних пацієнтів та всіх небайдужих приходити до Ради, щоб продемонструвати свою підтримку.

Учасники події наголошують, що налаштовані й надалі уважно стежити за підготовкою до голосування та очікують повного виконання вимог закону – реєстрацію законопроекту, його невідкладний розгляд і результативне голосування.

Мітинг під стінами парламенту розпочнеться о 12:00.

Повідомляється також, що анонсована раніше акція Маршу Свободи під парламентом переноситься з 18 травня на 15 червня.

Нагадаємо, Комітет Верховної Ради з питань прав людини одноголосно підтримав ухвалення законопроекту про врегулювання питань застосування рослини канабіс у медичній та науковій діяльності.

Раніше під петицією 16 громадських організацій про законодавче врегулювання використання канабісу для потреб медицини і науки було зібрано понад 25 тисяч підписів.

За негайне ухвалення закону щодо медичної марихуани виступили в громадській організації «Афіна. Жінки проти раку». Засновниця спільноти взаємодопомоги онкопацієнток Ніна Резніченко записала відео, де закликала народних депутатів не зволікати з обговоренням відповідного законопроекту.

«Ми побоюємось, що через зміну влади вирішення питання знову відкладеться на роки. Тому закликаємо пацієнтів, їхніх друзів та близьких, прийти під Верховну Раду. Парламент повинен працювати! Закон про медичний канабіс має бути ухвалений невідкладно і вступити в силу 1 січня 2020 року», – закликала Резніченко.