Польща закриває пункт перетину кордону з Україною: коли це станеться

Пілотний проект пішохідного пункту пропуску на україно-польському кордоні закриється до кінця поточного року.

Про це повідомили польські прикордонники, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення польської прикордонної служби.

Мова йде про пункт пропуску “Угринів-Долгобичув” у Львівській області. Наприкінці 2018 року закінчується дія пілотного проекту щодо перетину кордону пішоходами на даному автомобільному пункті пропуску.

Як наголошується в повідомленні польських прикордонників, тимчасовий характер інфраструктури для пішохідного руху, створює чимало загроз, що в результаті не дозволяє продовжити проект в його нинішньому вигляді.

Також вказується на збільшення часу очікування на кордоні людьми, які подорожують автобусом. Тому використання автобусних переїздів за їх прямим призначенням варто вважати виправданим.

Пропускний пункт “Угринів-Долгобичув” відкрили в 2014 році для перетину кордону автотранспортом. Влітку 2015-го там почали експериментальний проект: піший перехід на півроку. Потім дію даного проекту постійно продовжували.

За даними польської сторони, пункт пропуску “Долгобичув-Угринів” щодоби проходили пішохідним перетином близько 850 осіб.

Раніше, НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Польща вичерпує потенціал трудових мігрантів з України – наші заробітчани “поглядають” на інші європейські країни, ставлячи під загрозу польську економіку.

Крім того, польський президент Анджей Дуда заявив, що українські заробітчани не становлять загрози для польського суспільства, тоді як трудові мігранти з інших країн викликають побоювання у зв’язку з потенційною небезпекою терористичної загрози.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.