Ранчо Майкла Джексона виставили на продаж за $ 31 млн

Ранчо Neverland американського співака Майкла Джексона виставили на продаж за 31 млн доларів.

Про це повідомляє bykvu.com з посиланням на видання The Variety.

Видання нагадує, що в 2015 році за ранчо запитували $ 100 млн, в 2017 році ціну знизили до $ 67 млн. Після цього об’єкт нерухомості зняли з ринку. Тепер Neverland знову виставили на продаж, але вже за ціну менше третини від первісної.

Ранчо Майкла Джексона

Ранчо Майкла Джексона

Ранчо розташоване в 64,4 км від Санта-Барбари і займає ділянку землі площею трохи більше однієї тисячі га. Загальна площа приміщень, серед яких три гостьових будинки, студія-кінотеатр, тенісний корт, басейн і кілька підсобних приміщень, становить 1,2 тисячі квадратних метрів.

Джексон придбав ранчо в 1987 році за $ 19,5 млн. Виконавець прожив в Neverland більше 15 років. Сам співак продав ранчо за рік до смерті за 22 мільйони доларів. Тоді поліція звинуватила зірку в розбещенні неповнолітніх в заможному маєтку, проте згодом звинувачення зняла. Новим власником квартири тоді став мільярдер Томас Баррак – один з основних спонсорів Дональда Трампа.

У минулому році Майкла Джексона назвали найбагатшою померлою знаменитістю.

Знамениту чорну куртку Джексона продали на аукціоні за $ 298 тис.

Театральна компанія Columbia Live Stage і Michael Jackson Estate оголосили про спільну роботу над постановкою мюзиклу про життя Майкла Джексона.