САП оскаржила запобіжні заходи підозрюваним у справі про обмін квартир Нацгвардії

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) оскаржила рішення суду про запобіжний захід підозрюваним у справі про обмін квартир Національної гвардії.

Про це повідомляє прес-служба САП.

17 травня 2019 року слідчий суддя Солом’янського районного суду м. Києва відмовив у задоволені клопотання детектива НАБУ про застосування стосовно директора будівельної компанії та оцінювача запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 75 млн грн та 7 млн грн. Слідчий суддя до підозрюваних застосував запобіжний захід у вигляді застави розміром 2 млн та 1,5 млн грн відповідно.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, прокурори САП оскаржили вищезазначені міри запобіжних заходів до Київського апеляційного суду. Підставою для оскарження рішення суду першої інстанції стало, зокрема, те, що розмір застави, застосованого до директора будівельної компанії не відповідає його матеріальному становищу, оскільки вартість лише одного належного йому автомобіля становить приблизно 10 млн грн.

Розгляд апеляційної скарги прокурора на рішення Солом’янського суду м. Києва про відмову в застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно директора будівельної компанії відбудеться 24 травня 2019 року о 09:30 в приміщенні Київського апеляційного суду за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 2А.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва обрав колишньому командувачу Національної гвардії Юрію Аллерову запобіжний захід. Розмір застави визначили в межах 4 млн 802 тис. 500 гривень. Через три дні цю заставу заплатили і Аллеров вийшов з ізолятора тимчасового тримання.