У Мінінфраструктури не змогли відповісти з приводу форми Омеляна

Міністерство інфраструктури не надало інформації про військову форму і кількість її комплектів, які використовуються міністром Володимиром Омеляном, на запит інформаційного-агентства Українські Новини.

У відповіді Мінінфраструктури на запит Українських Новин йдеться, що в наразі Омелян має військове звання капітана.

«Міністр інфраструктури Володимир Омелян пройшов вишкіл у Львівському державному університеті ім. Івана Франка, що є проходженням військової служби відповідно до статті 2 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», і отримав військове звання молодшого лейтенанта запасу. Наразі міністр інфраструктури України Володимир Омелян має військове звання капітана», — повідомили в Мінінфраструктури.

Однак у міністерстві не надали інформації стосовно приналежності форми до якого-небудь підрозділу або військового формування, а також про кількість комплектів даної форми Мінінфраструктури.

Раніше 27 листопада Українські Новини направили запит в Мінінфраструктури з проханням роз’яснити якими регламент документами керувався Омелян, проводячи у військовій формі розширену нараду 27.11.2018 року.

Нагадаємо, Омелян провів розширену нараду з керівниками підприємств, установ і організацій, що знаходяться в сфері управління його міністерства.