У Житомирі викрито шахраїв Управління СБУ

У Житомирі викрито шахраїв Управління СБУ

 Криміналісти офіційно встановили факт підроблення підписів у документах Житомирського Управління СБУ 

Відділом криміналістичної експертизи Науково – дослідного експертно – криміналістичного центру УМВС України в Житомирській області на виконання ухвали Житомирського апеляційного адміністративного суду від 07.07.2015 р. проведено судову почеркознавчу експертизу у цивільній справі № 0670/8110/12 за позовом Купріяненка Володимира Івановича до Управління Служби безпеки в Житомирській області, до Служби безпеки України про визнання наказів про звільнення протиправними і їх скасування, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, відшкодування моральної шкоди та зобов’язання вчинити відповідні дії.

Згідно з Висновком експертизи № 1/1001 від 25.11.2015 р., рапорт щодо продовження дії контракту та сам контракт про проходження військової служби у Службі безпеки України підписані не Купріяненком, а іншою особою. Тобто, маємо незаперечний факт підроблення документів співробітниками служби. А коли так, то Володимир Купріяненко декілька років служив в СБУ напівлегально, на підставі фальшивих паперів про працевлаштування.

У той же час Купріяненко, обурений фактами корупції серед керівників служби, неодноразово намагався звільнитися, але його не відпускали. Та офіцер не вгамовувався і врешті – решт був звільнений за надуманими підставами. Не погодившись з таким звільненням, яке паплюжить його честь і гідність, Володимир звернувся до суду. Під час судового розгляду з’ясувалось, що співробітники Управління СБУ вдались до підроблення службових документів. Цікаво те, що коли «шило вилізло з мішка», то «чекісти» не покаялись, а продовжували фальшувати папери, блудливою рукою дописуючи в них «потрібні» відомості.

Представником Управління СБУ у суді назвався полковник Чижевський Сергій Віталійович, помічник начальника управління – начальник відділу кадрового забезпечення, який безпосередньо відповідальний за таку ганьбу.

Схоже на те, що й трійця суддів, котрі розглядають справу, не у повному складі є святою. Існує компетентна думка, що під час слухання справи 8 грудня 2015 року «сбушники» непомітно спілкувались з суддею мовою або глухонімих, або дурнуватих. Про це свідчать непрямі ознаки, зафіксовані відеозйомкою (див. відео).

Не забарились і прямі ознаки впливу на суд «Служби бандитів України» — з 16 по 30 грудня 2016 року служки Феміди забороняли позивачу Володимиру Купріяненку робити копії з матеріалів справи, чим суттєво порушили його права. І лише після втручання представників ЗМІ та відвідання керівництва суду, законні права позивача було поновлено.

Подальший розгляд справи обіцяє бути набагато цікавішим і, яке б рішення не прийняв суд, факт залишається фактом – в Управлінні СБУ Житомирської області підробили службові документи.

Чому досі не встановлені конкретні особи — виконавці злочину ? Про це варто запитати, а ще краще — допитати з пристрастю начальника Управління СБУ Пахнюка Володимира Васильовича. ( Висновок експертизи ;  Грязные дела СБУ )

Післямова: публікація матеріалу спровокувала надзвичайну активізацію нечисті — журналістом «займаються», аж гай гуде.

svoboda.zhitomir.ua/zhur_ras/u-zhitomiri-vikrito-shaxra%D1%97v-upravlinnya-sbu.html