Відомий український дисидент висміяв Коболєва

Президент Асоціації психіатрів України та колишній дисидент Семен Глузман звернувся з письмом до голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва.

Відповідне звернення він написав на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, Глузман висміяв нещодавню заяву глави «Нафтогазу» щодо переказу своєї багатомільйонної премії мамі в США, яку Коболєв пояснив бажанням уникнути арешту грошей у разі програшу судової апеляції.

«Шановний Андрію Володимировичу! В даний час я очолюю громадську організацію Асоціацію психіатрів України. Наша організація є членом Всесвітньої психіатричної асоціації і в зв’язку з цим повинна щорічно перераховувати зі свого банківського рахунку членські внески на банківський рахунок в центральний офіс Всесвітньої психіатричної асоціації. У своєму зверненні Глузман додав, що у зв’язку з особливостями українського законодавства пересилання цих коштів з України є болісним забюрократизованим процесом», – написав він.

Глузман додав, що з повідомлень у ЗМІ він дізнався, що у цьому році Коболєв «легко, протягом одного дня переслав свої преміальні гроші в кількості 800000 доларів США на банківський рахунок своєї мами в Сполучені Штати у вигляді «допомоги сім’ї».

«Переконливо прошу Вас, Андрій Володимирович, допомогти мені порадою, як легально, не порушуючи українське законодавство переслати 200 або 300 доларів США на банківський рахунок Всесвітньої психіатричної асоціації, не проходячи болісну і принизливу процедуру. Заздалегідь вдячний Вам за пораду», – резюмував він.

Як відомо, керівництву НАК «Нафтогаз України» були нараховані премії на суму 46 млн доларів після перемоги в Стокгольмському арбітражі над російським «Газпромом».

У «Нафтогазі» відмовилися називати прізвища посадовців, які були так щедро премійовані. За це Коболєва було оштрафовано на 1,7 тис. гривень.