Винен понад $280 млн: нардеп-«фронтовик» Дзензерський потрапив у фінансовий скандал

Народний депутат від «Народного фронту» Денис Дзензерський не вніс у декларацію інформацію про зобов’язання за дорученням за кредитами, загальна заборгованість за якими становить понад 280 млн доларів.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на повідомлення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО).

«5 грудня 2018 року в Київському апеляційному суді відбудеться засідання у справі, від рішення у якій у великій мірі залежить доля розрахунку з вкладниками АТ «ВТБ БАНК», — заявили у ФГВФО.

Йдеться про розгляд апеляційної скарги банку, представленої на постанову Солом’янського районного суду міста Києва. Цією ухвалою було залишено чинною постанову прокурора про припинення кримінального провадження за фактом невнесення у декларації одного з фінансових поручителів інформації про зобов’язання за кредитами, заборгованість за якими становить понад 280 млн доларів.

У Фонді зазначили, що фінансовий поручитель, ігноруючи судові рішення про стягнення боргу на користь банку, не повертає кредитні кошти. Фонд також закликав суддів «мати на увазі, що такі кошти йдуть не в кишеню російським власникам, а спрямовуються винятково на виплати вкладникам».

Нагадаємо, член комітету з питань національної безпеки і оборони Андрій Тетерук вважає, що у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні слід не пускати в країну не тільки громадян Росії чоловічої статі, а й російських жінок.