За Коломойського з «Привату» вивели $41 млн на рахунки коміків «Кварталу» Зеленського – нардеп

Народний депутат Володимир Ар’єв (фракція «Блок Петра Порошенка») заявив, що за часів Ігоря Коломойського з «Приватбанку» вивели близько 41 млн доларів на рахунки учасників студії «Квартал 95» Володимира Зеленського.

Про це нардеп написав у себе на сторінці в Facebook.

«Весна покаже, хто де крав, говорите? 1 березня. Показуємо», – написав депутат.

За його словами, «сталося все за стандартною для олігарха схемою розкрадання».

«У 2012 році «Приват» видає кредити на суму понад 400 млн гривень компаніям «Реаліз Ойл» і ТОВ «ТД Карпатнафтотрейд», які входять в структуру групи «Приват» Коломойського. Через кілька секунд ці кошти опиняються на рахунку ПАТ «Укртранснафта», менеджмент якої теж контролювався Ігорем Коломойським, – зазначив нардеп. – Протягом кількох днів 38,2 млн доларів були виведені з «Укртранснафти» на рахунки компанії Transit SA у Кіпрській філії банку, зареєстрованій у Швейцарії».

Депутат стверджує, що компанія Transit SA «прогнала» ці кошти через 4 офшорних компанії, в результаті чого 41 млн доларів спочатку «осіли» в Godfrey Consulting Limited, а після дійшли до кінцевого призначення – на рахунки компаній, зареєстрованих на учасників студії «Квартал 95».

Нагадаємо, результати одного з останніх опитувань показали, що на виборах президента у другому турі Зеленський може перемогти будь-кого з суперників.