Зеленський назначив екс-охоронця Коломойського керувати президентською охороною

Президент України Володимир Зеленський призначив заступником начальника Управління – начальником Служби безпеки президента України Управління державної охорони екс-охоронця олігарха Ігоря Коломойського.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, напередодні на офіційному сайті глави держави розмістили кілька указів про призначення голови Служби охорони Президента і його заступника.

Зеленський призначив Максима Донця на посаду заступника начальника Управління, а Василя Штучного на посаду першого заступника начальника Управління державної охорони України.

При цьому Зеленський звільнив з посади першого заступника начальника Управління держохорони Володимира Дахновського.

ЗМІ повідомляють, що Максим Донець особистий охоронець Ігоря Коломойського. Цікаво, що Донець вже працював з Зеленським, супроводжував його під час передвиборної президентської кампанії.

Зеленський назначив екс-охоронця Коломойського керувати президентською охороною

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський скасував два укази попереднього президента Петра Порошенка. Зокрема мова йде про скасування указу про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та про призначення на цю посаду Володимира Горковенка.

Також повідомлялося, що у зв’язку з обвалом породи на шахті “Лісова” у Львівській області, який забрав життя двох гірників, президент Володимир Зеленський ініціював засідання Ради національної безпеки і оборони для розгляду проблем у вугільній галузі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.