Зеленський пояснив, що спільного бачить між Росією та Україною

Новообраний президент України Володимир Зеленський опублікував на своїй сторінці у Facebook пост, де пояснив, як розуміє «много общего» між Росією та Україною. А також – чи можна стосунки цих країн називати «братськими».

«Після будь-якого «до побачення» неодмінно настає «добрий день», – написав Зеленський, ймовірно, натякаючи на випадок, коли Порошенко цитував відому радянську пісню «До свидания, наш ласковый мишка». 

Читайте також: Росія на Донбасі активізувала видачу російських паспортів

Тоді, у вересні 2018, Порошенко мав на увазі прощання з Росією. Зеленський зараз, у травні 2019, пише про привітання з нею. Але – лише за однієї умови.

Довго думав стосовно «много общего» між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з «общего» у нас залишилося тільки одне – це державний кордон,
– наголосив Зеленський

І додав: «Контроль за кожним міліметром (території – 24 канал) з українського боку Росія повинна повернути. Тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки «общего».

До слова, на Донбасі тільки у квітні через російську агресію загинули 15 українських героїв, детальніше – у матеріалі 24 каналу

Далі новообраний президент України нагадав про заборону експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у російському полоні, і зазначив: все це «ні на йоту не наближає врегулювання відносин між нашими країнами. І «братськими» такі відносини точно називати не можна«.