Зеленський зустрівся із прем’єром Японії та розповів йому про ситуацію на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський зустрівся із прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе та розповів йому про безпекову ситуацію на Донбасі.

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента

Згідно з повідомленням, Зеленський подякував за послідовну політику Японії щодо підтримки України та невизнання спроби незаконної анексії Криму, збереження санкцій проти Росії. 

"Я хочу подякувати вам особисто за незмінну позицію щодо територіальної цілісності та суверенітету України", – зазначив президент України.

Також Володимир Зеленський розповів про безпекову ситуацію на Донбасі та останні зрушення у напрямку припинення війни і досягнення миру. 

Окрім цього, під час зустрічі сторони обговорили інвестиції Японії у розвиток інфраструктури України. Зеленський подякував за фінансову допомогу, яка з 2014 року сягнула 1,8 млрд доларів. 

"Ми зацікавлені у продовженні реалізації інфраструктурних проектів за підтримки Японії. Особливо вдячні Японії за пільговий кредит у майже 1 млрд доларів на модернізацію Бортницької станції аерації. Сподіваємося, роботи почнуться вже на початку наступного року", – наголосив глава держави.

Висловив вдячність Зеленський і за пом’якшення з 1 січня 2018 року візового режиму для громадян України, також він порушив питання запровадження безвізового режиму для українців напередодні Олімпійських ігор 2020 року в Токіо.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський та його дружина Олена прибули із робочим візитом до Японії.